BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akims paganyti

Nors savaitgalis jau ir į pabaigą slenka, gal dar spėsit akis paganyt. O ganymuisi pasiūlysiu keletą svetainių, į kurias jei ne kasdien, tai bent kartą per savaitę užsuku, arba turiu RSS užsisakęs. Beje, mano RSS - čia.

Taigi, portretų mėgėjams siūlau apislankyti portrait-photos.org, jei to dar nepadarėte - jau gerus metus nuorodą į šį puslapį laikau tarp rekomenduojamų puslapių. Nemelagingai svetainėje pasitinka užrašas „portraits with soul” - portretai ne tik kokybiški, bet ir turi savo sielą, charakterį. Beje, teko ten matyti ir lietuvės autorės darbą.

Akylesnieji turbūt pastebėjo ir dvi naujas nuorodas skiltyje „Dar apie fotografiją rašo”. tai Bardakas ir Žalia pieva - du fotoblogeriai, kurie susisiekė su manimi praeitą mėnesį. Dar paminėsiu pbg.lt - geri kadrai iš Kūzios gyvenimo, kaimynų balkono ir dar bala žino kur :)

Rekomenduoju kasdien užmesti akį į www.flickriver.com, kur gražiai juodame fone atvaizduojamos populiariausios tuo metu flickr explore nuotraukos. Beje, mėgstantiems webdevelopmentą siūlyčiau peržvelgti ką siūlo flickr API ir kas su juo jau yra padaryta.

Reportažo mėgėjams pasiūlysiu dvi svetaines, kuriose kasdien pateikiamos svarbiausios akimirkos iš viso pasaulio kokybiškais ir dideliais paveikslėliais. Tai The wall street journal ir boston.com big picture.

Gamtos ir šiaip gražių bei kokybiškų vaizdelių mylėtojus siunčiu į pixdaus.com ganyklą, kurią pats atradau tik šiandien.

Tiek šiandienai. Kaip ir praeitais kartais, kai dalinausi savo skaitomų fotoblogų sąrašu ir flickr grupių sąrašu, kviečiu komentaruose pateikti savo rekomendacijas, kur visi galėtumėm nuklyst akių paganyt :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Mindaugas2009-11-18 21:34

iš mano pusės pora nuorodų nesusijusių su fotografija, bet susijusių su menu, o tiksliau - su architektūra, interjero sprendimais ir dizainu. Yra į ką pažiūrėt, o galbūt kažkam net sužadins norą atsinaujinti savo namus. Tiesa, kopijuoti aklai neverta, nes maža tikimybė, kad tai, kas gerai atrodo vienam interjere, gerai atrodys ir jusiškiame. Reikia ne kopijuot o interpretuot ;)
http://freshome.com/
http://www.inhabitat.com/

Rašyti komentarą

Tavo komentaras