BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Alex

Girdėjau gandus, kad Gyvi kalėdiniai sausainėliai jau visai nebe į temą. Juk pavasaris :) Nusprendžiau sureaguoti į gandus ir įkvėpti pavasariui. Žiema iš Lietuvos pasitraukia kovo pabaigoje, tai - normalu, bet dauguma (įskaitant ir mane) tik atvertę pirmus kovo mėnesio kalendoriaus lapelius jau žvalgosi per langą ir laukia, kada ta žiema išeis. Mes su Alex žiemą išlydėjom trumpu pasibraidymu per sniegą ir kukliu fotopasišaudymu.

Raginu peržvelgti didesnes nuotraukas juodame fone (pamygus ant kiekvienos nuotraukos, atsidarys didesnė). Nežinau kodėl blogas.lt pradangino Lightbox, bet šitas jų sprendimas man nepatinka.

Taigi, džiaugiamės šalta žiema ir šilta nuotaika :)
Alex

Alex

Alex

Taip taip, šita neatitinka eksponavimo taisyklių, #FFFFFF fotografijoje nėra labai pageidaujamas dalykas. Visi tą žinom, bet palaužyt taisykles irgi visiems nagus niežti :)

Alex

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

aur1mas2010-03-12 16:43

Kaip visada gražu :)

Paskutinėje nuotraukoje draugė bandė būti pikta? :) Jei taip, tai nepayvko - bet už tai nuotaiką pakėlė :D

Mindaugas2010-03-14 18:24

o, pagaliau nebe sausainiai pirmame puslapyje:)
Modelis super!
Dėl nuotraukų, tai ne kaži ką prikomentuosiu, aišku nelengva portretus fotkint, nors pats to daryt kaip ir nebandžiau. Mintys pakilo nebent tokios: pirma nuotrauka labai fotogeniška tik kadravimas ir krūmai nelabai; trečioj nuotraukoj ryškus apšvietimo trūkumas (plokštokai be šviesos atrodo); paskutinėje nuotraukoje nedailaus šešėlis ant kaklo; jaučiasi aštrumo trūkumas didesnėj nuotraukoj, bet turbūt įkėlus į internetą kokybė krenta.

Jei pastebėjimai su kritikos prieskoniu nedomina, tai sakyk, susivaldysiu kaip nors:D.

medwezys2010-03-14 19:33

Aur1mai, pikta Aleks biški kitaip atrodo, bet vistiek žavumo nepraranda :D
Minde, ačiū. Šiaip tai kritiką aš apskritai gyvenime mėgstu labai, aišku, kai ji pelnyta ir iš jos gali patobulėt :) Sutinku su tavo pastebėjimais (nesutinku tik su antros nuotraukos nepastebėjimu). Turiu kadrų daugiau, ir visuose pats matau prie ko prikibt. Kažkaip neužaugau iki tokio profesionalumo, kad daryčiau kadrus be klaidų. ir D70 ekranėlis mažas matyt, nes per jį viskas atrodo ok ir tik grįžęs ir kompe apžiūrėjęs pamatai, kas negerai, ir tada jau bandai kitą kart fotkindamas tų klaidų nebedaryt - visgi ne tiek jau daug skaitmena nuo juostos skirias šiuo atžvilgiu. O dėl neryškumo - su F/1.8 pyškinau, laaaaabai lengva prašaut su fokusu, ypač, kai šalta ir nejudėt yra nemaloniai nesveika :D

Mindaugas2010-03-15 21:59

na jei jau už liežuvio trauki..:) Dėl antros nuotraukos, tai norėjau rašyt, bet neparašiau, kad labai eilinė nuotrauka atrodo, nes kompozicija nuobodoka

Kitą kart, kai eisi fotkint portretų, tai pasiimk trečia žmogų, kad folijos gabalą šone palaikytų;))

eNyu2010-03-17 15:24

Man tiesiog atrodo, kad labai nušaltinai.:) Spalvos bendros tikrai labai žiemiškos. Dabar jau labiau norėtųsi, kad atsispindėtų ta “šilta nuotaika”.:)
Modelis, žinoma, simpatiškas, bet tu kaip fotografas, manau, galėtum surasti geresnių komponavimo variantų ir unikalesnių fonų.;)

Kadanors sumesiu ir savo keletą portretų. Pažadu.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras