BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Half-life mode safety - using crowbar

Pasinaudojęs proga, kad nezinau.lt paskelbė minikonkursą ir tuo, kad neseniai dar vasarą iš Sauliaus ir Dainiaus dovanų gautas crowbaras rado naują vietą ant sienos, sukurpsiu trumpą įrašą. Nors, ko gero, tokį įrašą reikėtų rašyti per hell-oh-ween’ą…

Deja įrašą bus sunku suprasti tiems, kas nežaidė legendinio žaidimo Half-life. Pats esu šio žaidimo didžiulis fanas. Perėjau visas dalis ir dar kelis modus: HL1 x8kartus, HL2 x3k, HL2 episode1 x2k, HL2 episode2 x1k, HL:blueshift x1k, HL: opposing force x1k. Žaidimas itin išskirtinis savo painiu scenarijum, o grafikos ir fizikos varikliai savo atsiradimo laikmečiu buvo vieni geriausių.

O kas nors truputį valdė Gordoną Freemaną ir su Barniu ar Alyx kapojo headcrabus, tikrai atpažins mano turimą įrankį.

O jis rado naują vietą - “tamsiąjame kambariuke” (kai kas liaudyje jį dar vadina “uošvienės kambariuku” :D ), visai netoli durų.
half life crowbar
View On Black

Crowbaras visiškai toks pat, kokį nešioja Gordonas. Naudojamas gali būti visiškai bet kaip - aštriuoju lenktu galu, bukuoju lenktu galu, aštriuoju tiesiu galu. Ypač smagus garsas būna barškant į metalinę sieną. Bandydamas įsilaužti vagis išgirdęs garsą iškart pabėgtų. Net headcrabai šito garso baidosi.

half life crowbar
View On Black

Masės centras subalansuotas, nuo kabyklos pasiima itin lengvai. Naudingas ir bėgant iš degančio pastato, kai reikia išdaužti lentom užkaltus langus. Kai pritrūksta maisto, kondensuoto pieno ar kitų atsargų, galima nueiti į sandėlį ir juo atidaryti medines atsargų dėžes.

Berašant įrašą kažkas pradėjo krebždėti tamsiąjame kambariuke, einu nufotografuosiu…

half life crowbar
View On Black

crowbar in use
View On Black

Whew, “In case of headcrab infestation use this crowbar“…

Na, belieka dėkot tik Dainiui ir Sauliui. Be vargo susitvarkiau su headcrabais :))

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

saulius2009-11-29 19:59

Šiuo metu siuvam HEV (Hazardous EnVironment) suite’ą. Žadam pradėti masinę gamybą, laukite pasirodant Maximoje, kuri, kaip žinia, visada šalia!

medwezys2009-11-29 20:13

Tikiuos HEV Mark IV bus, nes Mark V neturi long-jump module integravimo interfeiso ;(

Senis2009-11-29 22:32

Blogas darosi ne visai evoliucionuojančio fotografo, bet aš tau atleisiu :)) Žinau, kaip tau patinka tas gordonas frymanas ir kaip dabar pamenu, kaip fotografavau tave, kaip mažą vaikelį pamačiusį saldainį, prie jo maketo Media markte, Deutčlande :D

medwezys2009-11-30 00:07

Aš galiu tau tik pasakyt, kad nė velnio tu nenutuoki apie gerus žaidimus :D ir apie tai, kaip teorinės fizikos mokslų daktaras gali išgelbėt pasaulį :)

Indrė2009-12-15 01:52

Man dvi viršutinės nuotraukos labai. labai patiko.
Ir idėja.

Aivaras Averjanovas2010-03-21 22:48

vo cia tai daiktas! kur traukei ji?

pamenu linksma budavo juo headcrabus plakt :-) arba siaip sienomis begant pagrot :-) anyway, hl rulina, geresnio singleplayr’io dar neteko matyt :-) Gordon is GOD! :-)

Aivaras Averjanovas2010-03-21 22:49

net uzsinorejau vel pereit si graju :-) HL-OF man labiausiai patiko :-)

medwezys2010-03-21 22:56

Dovanų gavau. O hl smagus tikrai, verta ir 10 kartų pereit jį. OF irgi superinis. Blue shift dar nieko, bet ne toks smagus scenarijaus atžvilgiu.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras