BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

iGoogle theme contest

Beveik visiškai ekspromtu sugalvojau sudalyvaut google rengiamame fotografijos konkurse studentams, konkurso deadline’ui jau svilinant padus. Taisyklės paprastos - vienas studentas, penkios fotografijos, iš kurių išeina headeriai iGoogle temoms.

Ilgiau skaitantys blogą aišku nenustebs - pasirinkau dviračių tematiką. Gaila, bet visiškai vieningos serijos iš 5 nuotraukų neturiu, teko dėt dvi iš vienos, tris iš kitos.

Kaip tai atrodo? va kaip:

Ant viso šito vaizdo komponuojasi google paieškos laukeliai ir tekstinis meniu. Visos 5 nuotraukos guli picasos albume čia. Nusiuntęs “gavau leidimą” įsidėti specialų google baneriuką :))

I'm up for the Google Photography Prize

Laimėti ar patekti bent tarp 36 laimingųjų, kurių nuotraukos pateks tarp iGoogle temų, neketinu. Pats matau, kad tobulėti dar yra kur. Ypač man nepatinka tai, kad mano serija nėra vieninga. Kogero tai reiškia, kad paskutiniu metu per mažai fotografuoju. Galbūt giliai pasamonėje dėl to ir dalyvauju, kad nieko nelaimėjęs truputį ant savęs supykčiau ir kitą kartą pasistengčiau :))

Birželio viduryje galbūt padarysiu įrašą apie 36 laiminguosius, kurių darbai pateks tarp iGoogle temų, už kurias bus balsuojama. 6 laimingųjų fotografijos puikuosis Saatchi galerijoje Londone, o nepriklausoma komisija išrinks patį geriausią, kuris laimės £5,000.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

amonas2009-05-30 23:29

Aha, būtinai pranešk, įdomu, kokios nuotraukos pas kitus bus, ypač laimėtojų :)

INferno2009-06-03 11:33

Šeip gana neblogi headeriai - labai smagi ta strobistine dviratuku foto sesija buvo ir headeriai iš jos bene smagiausiai atrodo :)
Linkiu visokeriopos sekmės konkurse :)

aur1mas2009-06-05 22:13

Sveikintina iniciatyva, kad pabandei kur sudaluyvauti :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras