BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie reklamą: Mindės blogas neblogas, spambotai ir pdfcv.com

Kadangi pats rašau labai jau retai (o šį kart dar ir padrikai), bent duosiu nuorodą į kitą neblogą blogą. Kuris taip ir vadinasi blogasneblogas . Blogą rašo mano draugas Mindaugas, kuris ne tik fotoaparatą į rankas mėgsta paimt, bet ir virtualų pieštuką. O kartais pele archicad’e namus gamina :) Yra į ką akis paganyt, o ir įrašai trumpi bei vizualūs, kartais praturtinti garsais, daug laiko neatimantys. Linksmo naršymo.

Beje, nežinau kaip kitiems kolegoms iš blogas.lt sekasi, bet maniškį puola spambotai, paliekantis “universalius” komentarus ir nuorodas į e-shopą, kuriame futbolkėms 20% nuolaida. Jei domina, panaršykit komentarus :>

Na ir paskutinis dalykas, kuris matyt iš dalies pateisina mano fotografinę ir bloginę tinginystę - pdfcv.com . Kas mane pažįsta, tie žino, kad labiau nei fotografija mane domina web programavimas. Čia ir profesija, ir hobis, ir saviraiškos priemonė. Tą paskutiniu metu ir darau, užpildydamas laisvą laiką, likusį nuo darbo ir studijų. Pdfcv.com bus įrankis, leidžiantis susikurti patrauklų akiai CV pdf faile. Pakaks vieną kartą suvesti norimus duomenis, o tada liks tik rinktis vieną iš (potencialiai)daug šablonų - patogiau, nei MS Word’as. Maloniai prašome domėtis, mėgautis ir kritikuoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras