BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Photoshop CS5 Content aware fill

Prabėgo daug laiko, kaip mano bloge tyliai šlama dar nuo rudens likę lapai… Tylu ir ramu. O gyvenimas visai kitoks - verda, kunkuliuoja, keičiasi 180 laipsniu. (Taip taip, vienas iš tų retų asmeniškumų, pasitaikančių mano bloge). Po trumo asmeniškumo ir įžangėlės - linksmoji dalis, taigi - neprjunkite kanalo.

Taigi, medwezys išsilavino. Šviežiai iškeptas Programų Sistemų inžinierius. Kaip ir kasmet, diplomus VU absolventams įteikia šv.Jonų bažnyčioje. Medwezys nebūtų medwezys, net jei į savo diplomų teikimus nepasiimtų fotoaparato. Juokingiausia tai, kad fotografuojant kursiokus turėjau planą fotoaparatą paduoti kokiam pažįstamam, kad nufotografuotu mane, atsiimantį diplomą, bet tokių pažįstamų lemtingą akimirką po ranka nepasitaikė, todėl teko eiti atsiimti diplomo su Nikonu rankoje :> bet čia tik vienas iš linksmų dalykų. Antras - ne toks malonus - pamiršau patikrinti ISO nustatymus, ir pusę kadrų nupyškinau su ISO1000, o mano senuko D70 matrica triukšminga kaip dangus giedrą tamsią naktį… Mokykitės iš kitų -monių klaidų - prieš pradėdami fotografuoti visada patikrinkite ISO, ekspozicijos korekcijos ir panašius nustatymus.

CS5 content aware fill accident

Ilgai neblevyzgoję judam prie trečiosios linksmybės, kuri ir pastūmėjo mane parašyti šį įrašą. Kas nežino, ką reiškia content aware fill, siunčiu jus į savo blogo praeitą įrašą, pažiūrėti trumpo video apie naujas Photoshop galimybes.

Trumpai kalbant, content aware fill ledžia greitai ir paprastai iš nuotraukų pašalinti nepageidaujamus objektus - pasirinkę laso ar bet kokį kitą žymėjimo įrankį pažymime nepageidaujamą objektą, edit -> fill -> content aware -> OK. Photoshopas burzgia, dūzgia ir po kelių sekundžių pažymėtą plotą užpildo iš aplinkos paimtais tonais ir šablonais. Dauguma atvejų veikia visai gerai, bet būna ir išimčių… Būtent tokia ir pasitaikė man. Aišku galbūt persistengiau žymėdamas tokį didelį plotą, bet išbandyti PS galimybes visada įdomu, o visai neseniai panašaus didumo medį nesunkiai ir kokybiškai pavyko pašalinti per keletą sekundžių… Šįkart buvo kitaip (paveikslėlis dešinėje)…

Jei kam teko patirti panašių kuriozų, kviečiu pasidalinti rezultatasi komentaruose :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Orifejus2010-06-23 09:42

:D:D:D

Mindaugas2010-06-28 13:36

aš dar vakar su kažkuo kalbėjau, kad iškirptoje vietoje turėtų atsirasti mišrainė iš daug rankyčių ir kojyčių:]] papildomas patrumpintas individas dar nieko baisaus! well done

Rašyti komentarą

Tavo komentaras